» » Чому «похоронили» Іванісова?

Чому «похоронили» Іванісова?

Про скандального народного депутата з Рівненщини Романа Іванісова знають усі. Спочатку він втрапив у скандал зі зґвалтуванням, після чого його вигнали з фракції «Слуга народу», й навіть сам Президент України Володимир Зеленський обіцяв позбавити його мандату. Також виявилось, що всі його освіти, які він вказував у біографії – фікція, а нещодавно з’ясувалося ще й те, що він є учасником декількох корупційних схем.


Проте, цікавим є той факт, що негативні моменти біографії Романа Іванісова не були відомі українцям, й в тому числі, жителям 153 виборчого округу, під час його передвиборчої кампанії. Чи то він так добре приховував дані про те, що був засуджений за зґвалтування неприроднім шляхом, чи то його конкуренти під час парламентських виборів влітку 2019 року не мали достатнього бажання та ресурсів, щоб виявити ці приховані факти – та все ж, про те, що народний депутат, який називав себе борцем з корупцією на Рівненщині виявився бандитом, гвалтівником та зеком – всі дізналися аж у листопаді минулого року.

Як саме дані про його ув’язнення потрапили у ЗМІ? Існує думка, що цей «борець за справедливість» не вигадав кращого способу побороти корупцію, аніж очолити її. Й саме через те, що користуючись депутатським мандатом, Роман Іванісов «збивав данину» з підприємців регіону – останні вирішили організуватись, аби протистояти цьому. Зібравши достатньо ресурсів, підприємці дізналися про депутата те, що змогло його політично «похоронити». Тепер, будь-які його вчинки, навіть позитивні, наприклад фінансова допомога виборцям, сприймаються населенням негативно. Адже люди, які у нього повірили й віддали за Іванісова свій голос на виборах досі чекають, що він надасть факти своєї невинуватості у цих страшних злочинах, які йому приписують. Проте, пройшло вже майже пів року, а депутат усіма силами намагається «жити далі» й не згадувати про негатив у свій бік й удавати, що нічого не було. При цьому, далі займаючись поборами з простих бізнесменів, які й так під час карантину ледве зводять кінця з кінцями.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / БІЛЬШЕ КОММЕНТУЮТЬ
  1. За шахрайство з платіжними картками будуть позбавляти волі
  2. Від сьогодні за крадіжку авто - в’язниця
  3. На Рівненщині від відходів зайнялося кладовище
  4. На Здолбунівщині пролилась кров: пенсіонер віддячив господарю за прихисток ножем у живіт
  5. У жителя Рівненщини вдруге за 4 місяці вилучили бурштин
  6. У Рівному камера зняла, як її крадуть (ВІДЕО)
  7. На Поліссі неповнолітній водій збив насмерть неповнолітнього мотоцикліста
  8. У Рівному чоловік пограбував аптеку
  9. Міжміська маршрутка потрапила в ДТП у Рівному
  10. Невідомий у Рівному пошкодив кілька авто
Галерея