» » ЄС та ОПЗЖ Рівненщини – нові "договорняки"

ЄС та ОПЗЖ Рівненщини – нові "договорняки"

Під час місцевих виборів право реєструвати кандидатів чи відмовляти партіям у реєстрації належить територіальним виборчим комісіям. Тому надзвичайно важливо, аби члени, а особливо керівний склад, ТВК працювали саме згідно із законодавством України, а не так, як наказують їм політичні сили, яких вони представляють у комісіях. Зараз ця тема є дуже актуальною для жителів Рівненщини, які спостерігають за тим, як політичні партії об’єднують свої сили й незаконними шляхами виключають з виборчої гонки сильних гравців.

Йдеться про те, як у м. Здолбунів представники політичної партії «ЄС» домовились з представниками політичної партії ОПЗЖ й спільно відмовили у реєстрації кандидатів політичним партіям «Голос» та «Слуга народу». З «слугами» все зрозуміло, там була порушена гендерна квота, тож згідно з законом їм відмовлено у реєстрації. Проте, цікавою є історія про те, що команді «Голосу», яка до слова, має на Здолбунівщині чималу підтримку, відмовили у реєстрації через те, що програма політичної партії мала понад 4 тис. знаків. Згідно із нормами Виборчого кодексу України, представники ТВК мали б надати партії «Голос» час на виправлення цієї проблеми. Проте, голова ТВК – представник «ЄС», а секретар – представник ОПЗЖ вирішили, що відмовивши у реєстрації сильному політичному гравцю, їхні партії зможуть розділити його електорат між собою. Для проведення такої спецоперації по збиттю інших політичних партій, на ТВК серед ночі навіть прибули найактивніші «борці за справедливість» від «ЄС», які усіма силами намагались довести правильність та законність дій своїх представників у ТВК. Проте, переконати всіх у цьому їм не вдалося й дотепер.


Схожа ситуація сталась і у м. Рівне, де представники політичних партій «ЄС» та ОПЗЖ спільно порушили закон. Йдеться про те, як політична партія «Рівне разом» подала пакет документів для реєстрації кандидатів, а пізніше замінила ці документи на інші. Хоча згідно із законом не мала права це робити. Знову ж таки, голова територіальної комісії – представник ОПЗЖ, а секретар від «ЄС». І це тільки початок виборчої гонки. Ви уявляєте, які брудні чорні політичні технології використовуватимуть ці політичні партії, аби отримати владу в обласному центрі та області загалом? І найбільш неприємним є те, що представники «Європейської солідарності» не гребують нічим та навіть співпрацюють з проросійськими політиками, аби й надалі залишитися керувати всіма справами на місцях.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / БІЛЬШЕ КОММЕНТУЮТЬ
  1. За шахрайство з платіжними картками будуть позбавляти волі
  2. Від сьогодні за крадіжку авто - в’язниця
  3. На Рівненщині від відходів зайнялося кладовище
  4. На Здолбунівщині пролилась кров: пенсіонер віддячив господарю за прихисток ножем у живіт
  5. У жителя Рівненщини вдруге за 4 місяці вилучили бурштин
  6. У Рівному камера зняла, як її крадуть (ВІДЕО)
  7. На Поліссі неповнолітній водій збив насмерть неповнолітнього мотоцикліста
  8. У Рівному чоловік пограбував аптеку
  9. Міжміська маршрутка потрапила в ДТП у Рівному
  10. Невідомий у Рівному пошкодив кілька авто
Галерея